top of page

Yat Kiralama Fiyatları

Güncelleme tarihi: 28 Kas 2022

Deniz Sizlerle Güzel 😀Müthiş bir konfor içinde mavi yolculuk yapmak, her kesimden insanın en sevdiği tatil alternatifidir. İster günlük, ister saatlik yat kiralamak son derece kolaydır ve her bütçeye uygun fiyatlardan yatlar vardır. Marmaris Yachting ekibi olarak 20.11.2023 Tarihi itibariyle ortalama fiyatlar Marmaris Limandan kalkışlı tekneler 3500 TL den başlayan fiyatlarla size özel tekne kiralama imkanı sağlamaktayız. Yıl boyunca hayal ettikleri tatili yat kiralayarak geçirenler, eğlenceli bir şekilde zaman geçirmektedir. Konforu yüksek olan yatlar, insanların ayrıcalıklı bir şekilde tatil geçirmesini sağlamaktadır.

Sessiz, gürültüden uzak ve tertemiz tatil yapmak isteyenler, yat kiralamayı tercih etmektedir. Deniz severler, her mevsimde uygun fiyatlardan yat kiralama fırsatını kaçırmamaktadır. Yat kiralamak isteyenlere karşı profesyonel hizmet sağlanmaktadır. Kaptan, aşçı ve gemici mürettebatı, kiraladıkları yat süreci boyunca müşterilerimizin hizmetindedir. Kaliteli servis anlayışına sahip olan mürettebatımız, müşterilerimiz için her türlü konforu düşünmektedir.

Yat Kiralama Avantajları

Gün geçtikçe daha fazla popülerlik kazanan yat kiralamayarak mavi yolculuk, her kesimden kişiler tarafından tercih edilmektedir. Fiyatlar yüksek olmamakla birlikte her bütçeden müşterilerimiz, bütçelerini sarsmadan yat kiralayabilmektedir. Fiyat konusunda şeffaf bir politika izlenmekte ve her müşterimize aynı fiyat vermekteyizdir. Deniz ile ilgili bütün aktiviteler, yat kiralayarak yapılabilmektedir.

7 gün 24 saat aktif olarak çalışan firmamız, lüks yatları uygun fiyattan kiralamaktadır. Evlilik teklifi, doğum günü ve yıldönümü gibi özel günler için yat kiralamaya ayrı bir önem gösterilmektedir. Erken rezervasyon yapan müşterilerimiz için büyük indirimler yapılmakta ve fazla seçenek sunulmaktadır. Müşterilerimiz, diledikleri gün ve saat için yat kiralama yapabilmektedir.


Comments


bottom of page