top of page

Yat Kirala Marmaris

Güncelleme tarihi: 20 Kas 2022

Siz ve ailenizin sıcak mavi Marmaris sularında mutlaka biraz zamana ihtiyacınız olduğuna karar verdiniz. Kuşkusuz, güneşin altında dinlenmek, lezzetli yemekler ve heyecan verici su sporları yapmak istersiniz. Lüks yat kirala şirketleri size bu fırsatı sunar. Bu teknelerde siz, aileniz ya da arkadaşlarınız yattaki tek yolculardır. Yat kirala seçeneğinde kendiniz ve misafirleriniz için mükemmel ekibi, tekneyi ve rotayı seçersiniz. Yat kirala şirketiniz baştan beri hayalinizdeki güzergahı planlamanıza yardımcı olacaktır. Yatta bulunan şef, tatiliniz için bir menü hazırlayacaktır.

Mükemmel Bir Tatil Sizi Bekliyor

Tatil için tercih ettiğiniz yata girdikten sonra, bol miktarda doğal ışık alan ve özel banyolu geniş kabinlerin, heyecan verici bir günün ardından aileniz ve arkadaşlarınızla dinlenmek için mükemmel odalarda konaklayabilirsiniz. Yat kirala ile keşfe çıkacağınız Marmaris bölgesinde klimalı salon alanları ile birlikte size çok konforlu odalar sunan yatlarda lüksü yaşayabilirsiniz.

Marmaris bölgesinde bulunan yatlardaki kapalı kokpitler, gölgeli dış mekan alanları sunarken güverteler size güneşin sıcaklığının tadını çıkarmak için bol miktarda alan sağlar.

Tatil Şimdi Başlıyor instagram:marmarisyachting

Yatınızın bir kaptan tarafından yönetilmesini isteyebilirsiniz. yat kirala hizmeti aldığınızda kaptan geminin dümenini ve sorumluluğunu üstlenir, böylelikle siz ve partiniz tatilinizi sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz.

Kaptan, Marmaris bölgesindeki en iyi demirleme yerleri, en güzel koylar, en iyi restoranlar, gece hayatı ve etkinlikleriyle ilgili yerel bilgiler verecektir. Marmaris bölgesinin tadını tam anlamıyla çıkarmak için önerileri dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda eğer yelken açmayı biliyorsanız becerilerinizi de tazeleyebilir ve dümenin başına geçebilirsiniz.

Comments


bottom of page