top of page

Kiralık Yat
Yaz tatilinde klasik seçeneklerden uzaklaşmak isteyenlerin tercihi kiralık yat seçenekleri oluyor. Bir veya daha fazla kişinin kiralayabildiği yatlarda bulunan kaptanlar Marmaris bölgesindeki en iyi koylara ve en berrak sulara ziyaret gerçekleştiriyor. Kiralık yat seçenekleri günü birlik veya konaklamalı olarak tercih edilebiliyor. Fiyatlarsa yatın büyüklüğü ve verilen hizmetlere göre değişkenlik gösteriyor.

Günübirlik Turlar ve Yatılı Geziler

Yat kiralayarak Marmaris bölgesinde bulunan eşsiz koyları ziyaret etmek istiyor, ancak belli bir programa bağlı kalmak istemiyorsanız kiralık yat seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kiralık yat tercihinde yat sadece size özel olur. Böylelikle yabancılarla aynı yatta seyahat etmek zorunda kalmazsınız. Marmaris bölgesinin keşfedilmemiş sularında mahreminizi koruyarak vakit geçirmenizi sağlayan kiralık yat seçenekleri sayesinde unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Gezi sonrasında konaklama istiyorsanız tercihinize göre bir kiralık yat seçmeniz gerekecektir. Kamaralı yatlar için kiralama acentesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel ve Özgün Bir Tatil

Unutulmaz, aynı zamanda eşsiz bir tatil istiyorsanız Muğla'nın en çok tercih edilen turistik bölgesi Marmaris üzerinden kiralık yat seçerek özgün bir tatile imza atabilirsiniz. Klasik otel tatillerinden veya yazlıklardan sıkıldıysanız, berrak koylarda yüzmek ve denizin kokusunu içinize çekerek uyumak istiyorsanız Marmaris bölgesinde bulunan yatlardan birini kiralayabilirsiniz. Yiyecek ve içecek hizmetlerinin de sunulduğu yatlarda tam kapsamlı bir tatil hizmeti almak mümkündür. Tatiline heyecan katmak, lüks içinde yaşamak ve eşsiz yat deneyimine sahip olmak isteyenlerin tercihi kiralık yatlardır.


Commentaires


bottom of page