top of page

Kiralık Gulet Ve Doğal Tatil Fırsatları

Güncelleme tarihi: 16 Oca 2023


Turizmin yoğun olduğu yörelerde, turistik tesis konaklamalarından farklı olarak, teknelerde konaklama hizmeti de sunulmaktadır. Gulet teknelerde, farklı ve eşsiz bir tatil yapılabilmektedir. Kiraladığınız gulet tekne, kiraladığınız süre zarfında sizin kullanımınıza sunulur ve size özel hizmet verilir.

İlkbahar, yaz ve sonbahar ayları uzak ve de ıssız koylara yelken açmak için ideal zamanlardır. Bu hayali gerçekleştirebilmeniz için yapmanız gereken, bir tekne kiralamaktır. Gulet tekneler, bu konuda oldukça iyi bir alternatiftir. Kiralık gulet tekneler en uygun fiyatlara kiralanabilmektedir.

Gulet Türleri ve Eşsiz Tatil İmkânları

Gulet tekneler; ekonomik gulet, standart gulet, lüks gulet ve delux gulet olmak üzere dörde ayrılır. Konfor seviyeleri ve özellikleri arttıkça, kiralama bedeli de kademeli olarak artmaktadır. Yüksek fiyatlı sezon aylarında kiralama bedelleri, diğer aylara kıyasla daha üst seviyelerde olur.

Kiralık guletler ile çıkacağınız tatil konsepti ile; bazen, koylarda bütün gece kalabilirsiniz. Bazen de, kısa süreli ziyaretlerin ardından; güzergâh boyunca rotanıza devam edebilirsiniz. Koylarda rafting yapabilir; gerisindeki köylerde ve parkurlarda doğa yürüyüşleri, paraşüt gibi çeşitli etkinliklerde bulunabilirsiniz. Tarihi gezilere çıkabilir ve esrarengiz yerlerin keşfine dahil olabilirsiniz.

Her koyun kendine has benzersiz özellikleri vardır. Bir gulet tatili, hoş vakit geçirmek için; çok iyi bir fırsattır. Tüm doğal güzellikleri keşfedebilir, adaların manzarasını ve körfezlerin güzelliğini deneyimleyebilirsiniz.

Gulet tatil seçenekleri, size eşsiz bir tatil yaşatacaktır. Gulet kiralama ve eşsiz tatil seçeneklerini hemen değerlendirebilir ve günlük sorunlarınızdan uzak bir tatil yapabilirsiniz.


Comments


bottom of page